Uudised      Pildipank      Dokumendid      
Kontakteeru juhatusega Pöördu küsimuse või probleemiga kas konkreetse juhatuse liikme poole või saada enda sõnum kõigile korraga üldmailile.   Kontakteeru juhatusega

Sisukas maja

otse Annelinna südames


Kontakteeru juhatusega

Pöördu küsimuse või probleemiga kas konkreetse juhatuse liikme poole või saada enda sõnum kõigile korraga üldmailile.

Tartu linn, Kalda tee 30 korteriühistu,

Õiguslik vorm: korteriühistu, reg. 80120379

Varasemad nimed: korteriühistu "TAREVA"
Postiaadress: Kalda tee 30, 50707 Tartu

Üldtelefon: 550 4796

E-post:

 

Ühistu juhatuse liikmed

Kunnar Zirk

Kuldar Põder

Agur Orason

Janari Suits

Peeter Parmask

 

Probleemi paremaks kirjeldamiseks

Tee võimalusel olemust kujutavast kohast foto ja laadi see pildipanka. Kirjelda kindlasti probleemi ka pildiallkirjas. Sellisel moel saavad teised majaelanikud teadlikumaks ja samas ei ummista sa e-maili suurte failidega. 

 

Saada kiri kõigile juhatuse liikmetele korraga kas või

alloleva kirjavormi kaudu, mis edastab sõnumi samale juhatuse üldmailile.

 

Nimi (Ees- ja Perekonnanimi)*
E-mail*
Pealkiri
Sõnum*
Zip code:
Phone:
Please leave blank:
Name:
Last name:
State:
Title Mr/Mrs:
E-mail:

Avatud asukoht
Tareva maja  tänava ristumiskohaks olev avatud linnaruum moodustab esindusliku värava selle hinnatud piirkonna kaugematele ja väiksematele tänavatele. 

Maja esist ilmestavad parimas kasvueas kastanite lopsakas rohelus ja looduslähedust lisavad mururibad, mis loovad Kalda teele justkui vaikse eraldatud oaasi. Noorimate majaelanike lasteaia- ja koolitee on ääristatud Kaunase puiestee hurmavate pärnaalleedega.

Avatud vaated otse Emajõe luhale loovad avara tunde ning Kalda tee viib maaliliselt laia lookega kiirelt teistesse linnaosadesse.

Miljööväärtus
Lisaks ümbritsevale lopsakale rohelusele on vaid kiviviske kaugusel ka Ihaste enda männimetsade ja laiade luhtadega. Noori peresid meelitavad viie lasteaia ja kuue kooli lähedus, lugemishuvilisi paelub jalutusteekonna kaugusel asuv Annelinna raamatukogu.

Toidusõpradele leidub hea valik vaid 800 meetri raadiuses asuvas neljas erinevas supermarketis ja suuremaidki vajadusi katab järjest laienev Eedeni keskus.

Laias parklas ja maja taga on alati vabu parkimiskohti ning bussipeatus otse maja juures ühendab kellavärgi täpsusega kõigi Tartu linnaosadega.

Renoveeritud
Tareva maja ehitati oma aja kohta lausa luksusliku eriprojekti järgi 1986 aastal ja viimane viimistlus anti Eesti ajaloos pöördelisel 1988. aastal.

Erinevalt paljudest ümbruskonna ehitistest on majal tugevate ja paksude müüridega telliskivikonstruktsioon, mis on loodud kestma. Soojuspidavus on viidud nüüdisaegsele tasemele tänu Kredeksi abiga teostatud põhjalikule renoveerimisprojektile, mis hõlmas lisaks fassaadile nii vundamendi soojustuste, veevärki, ventilatsiooni- seadmeid kui ka küttesüsteeme. Päikesepaneelide abil toodab maja energiat, mis aitab hoone tehno- süsteemide püsikulusid madalal hoida.

Toimekalt asjalik
Tänu sõbralikule majaperele on ühistul tegusalt toimekas juhatus, kes hoiab suure maja korras. Peale põhjalikku renoveerimist on majas nii küttesüsteem, veevärk, kanalisatsioon, ventilatsioon uue hoone väärilised ja prügivedu, trepikodade ja ümbruskonna heakordki alati hästi toimiv.

Tänu vabatahtlike panusele on ühistul kaasaegselt läbipaistev dokumendihaldus kui ka alati kõigile majaelanikele nähtav aruandlus. Käesoleva siseveebi kaudu on majaelanikel võimalik lisaks üles laadida enda märkmeid, pildimaterjali ja ettepanekuid, mille najal on kõigil ühiselt suurepärane ülevaade majas toimuvast.

Veeb, majutus ja FastLion CMS

Kontakteeru juhatusega

Tartu linn, Kalda tee 30 korteriühistu, Õiguslik vorm: korteriühistu, reg 80120379 Varasemad nimed: korteriühistu "TAREVA" Postiaadress: Kalda tee 30, 50707 Tartu Üldtelefon: 550 4796 E-post: es1 = 'mailto:juha&'; es2 = '#x74;us@tareva&#'; es3 = 'x2e;ee'; ts1 = 'juhatus@tarev&#x'; ts2 = '61;.ee'; document Pöördu küsimuse või probleemiga kas konkreetse juhatuse liikme poole või saada enda sõnum kõigile korraga üldmailile.

Kontakteeru juhatusega

www.tareva.eu © 2018 Kalda tee 30 korteriühistu » Tareva