Uudised      Pildipank      Dokumendid      
Mida peaks kindlasti pakendite Pakenditesse pane plastpakendid, papist tetrapakendid, klaaspakendid, metallpakendid, papppakendid, tühjad kilepakendid, leivakotid, saiakotid, võitopsid, munarestid, plastikpudelid, plastikkarbid, kosmeetikapakendid, ¹ampoonipudelid, ket¹upipudelid, õlipudelid, siirupipudelid, kätepesuseebipudelid, nõudepesuvahendite pudelid, hambapastatuubid, piimapakid, mahlapakid, jogurtipakid, konservikarbid, plekist ja alumiiniumist joogipurgid, metallkaaned, klaaspudelid ja klaaspurgid. Silmas tasub pidada, et nii Keskkonnaministeeriumil , kui ka Tartu linnavalitsusel , alltöövõtu korras pakendite äravedu osutaval Ragn-Sellsil kui ka Tootjavastutusorganisatsiooniga (TVOga) Eesti teistes linnades üsna sarnast tööd tegeval MTÜ Eesti Taaskasutusorganisatsioonil , on kõigil välja antud üksteisest mõnede vähemate detailide poolest erinevad pakendite sorteerimise juhendid, kuid peaks silmas pidama, et Tareva maja konteinerist ära veetud jäätmeid käsitleb edasi ikkagi TVO, siis peaks väiksemate erisuste puhul võtma esmaseks aluseks ikkagi nende oma Mida peaks kindlasti pakendite hulka sorteerima

Sisukas maja

otse Annelinna südames


Mida peaks kindlasti pakendite hulka sorteerima

Pakenditesse pane plastpakendid, papist tetrapakendid, klaaspakendid, metallpakendid, papppakendid, tühjad kilepakendid, leivakotid, saiakotid, võitopsid, munarestid, plastikpudelid, plastikkarbid, kosmeetikapakendid, ¹ampoonipudelid, ket¹upipudelid, õlipudelid, siirupipudelid, kätepesuseebipudelid, nõudepesuvahendite pudelid, hambapastatuubid, piimapakid, mahlapakid, jogurtipakid, konservikarbid, plekist ja alumiiniumist joogipurgid, metallkaaned, klaaspudelid ja klaaspurgid.

Vaata kõige algupärasemat, Tareva ühistu pakendikonteineri jaoks ametlikku sorteerimisjuhendit pakendisorteerimist ja taaskasutust korraldava Tootjavastutusorganisatsiooni (TVO) kodulehelt www.tvo.ee alajaotusest "Elanikele" => "Sorteerimisjuhend".

Mida peaks kindlasti pakendite hulka sorteerima

Silmas tasub pidada, et nii Keskkonnaministeeriumil, kui ka Tartu linnavalitsusel, alltöövõtu korras pakendite äravedu osutaval Ragn-Sellsil kui ka Tootjavastutusorganisatsiooniga (TVOga) Eesti teistes linnades üsna sarnast tööd tegeval MTÜ Eesti Taaskasutusorganisatsioonil, on kõigil välja antud üksteisest mõnede vähemate detailide poolest erinevad pakendite sorteerimise juhendid, kuid peaks silmas pidama, et Tareva maja konteinerist ära veetud jäätmeid käsitleb edasi ikkagi TVO, siis peaks väiksemate erisuste puhul võtma esmaseks aluseks ikkagi nende oma.

Avatud asukoht
Tareva maja  tänava ristumiskohaks olev avatud linnaruum moodustab esindusliku värava selle hinnatud piirkonna kaugematele ja väiksematele tänavatele. 

Maja esist ilmestavad parimas kasvueas kastanite lopsakas rohelus ja looduslähedust lisavad mururibad, mis loovad Kalda teele justkui vaikse eraldatud oaasi. Noorimate majaelanike lasteaia- ja koolitee on ääristatud Kaunase puiestee hurmavate pärnaalleedega.

Avatud vaated otse Emajõe luhale loovad avara tunde ning Kalda tee viib maaliliselt laia lookega kiirelt teistesse linnaosadesse.

Miljööväärtus
Lisaks ümbritsevale lopsakale rohelusele on vaid kiviviske kaugusel ka Ihaste enda männimetsade ja laiade luhtadega. Noori peresid meelitavad viie lasteaia ja kuue kooli lähedus, lugemishuvilisi paelub jalutusteekonna kaugusel asuv Annelinna raamatukogu.

Toidusõpradele leidub hea valik vaid 800 meetri raadiuses asuvas neljas erinevas supermarketis ja suuremaidki vajadusi katab järjest laienev Eedeni keskus.

Laias parklas ja maja taga on alati vabu parkimiskohti ning bussipeatus otse maja juures ühendab kellavärgi täpsusega kõigi Tartu linnaosadega.

Renoveeritud
Tareva maja ehitati oma aja kohta lausa luksusliku eriprojekti järgi 1986 aastal ja viimane viimistlus anti Eesti ajaloos pöördelisel 1988. aastal.

Erinevalt paljudest ümbruskonna ehitistest on majal tugevate ja paksude müüridega telliskivikonstruktsioon, mis on loodud kestma. Soojuspidavus on viidud nüüdisaegsele tasemele tänu Kredeksi abiga teostatud põhjalikule renoveerimisprojektile, mis hõlmas lisaks fassaadile nii vundamendi soojustuste, veevärki, ventilatsiooni- seadmeid kui ka küttesüsteeme. Päikesepaneelide abil toodab maja energiat, mis aitab hoone tehno- süsteemide püsikulusid madalal hoida.

Toimekalt asjalik
Tänu sõbralikule majaperele on ühistul tegusalt toimekas juhatus, kes hoiab suure maja korras. Peale põhjalikku renoveerimist on majas nii küttesüsteem, veevärk, kanalisatsioon, ventilatsioon uue hoone väärilised ja prügivedu, trepikodade ja ümbruskonna heakordki alati hästi toimiv.

Tänu vabatahtlike panusele on ühistul kaasaegselt läbipaistev dokumendihaldus kui ka alati kõigile majaelanikele nähtav aruandlus. Käesoleva siseveebi kaudu on majaelanikel võimalik lisaks üles laadida enda märkmeid, pildimaterjali ja ettepanekuid, mille najal on kõigil ühiselt suurepärane ülevaade majas toimuvast.

Veeb, majutus ja FastLion CMS

Mida peaks kindlasti pakendite

Vaata kõige algupärasemat, Tareva ühistu pakendikonteineri jaoks ametlikku sorteerimisjuhendit pakendisorteerimist ja taaskasutust korraldava Tootjavastutusorganisatsiooni (TVO) kodulehelt www tvo Pakenditesse pane plastpakendid, papist tetrapakendid, klaaspakendid, metallpakendid, papppakendid, tühjad kilepakendid, leivakotid, saiakotid, võitopsid, munarestid, plastikpudelid, plastikkarbid, kosmeetikapakendid, ¹ampoonipudelid, ket¹upipudelid, õlipudelid, siirupipudelid, kätepesuseebipudelid, nõudepesuvahendite pudelid, hambapastatuubid, piimapakid, mahlapakid, jogurtipakid, konservikarbid, plekist ja alumiiniumist joogipurgid, metallkaaned, klaaspudelid ja klaaspurgid.

Mida peaks kindlasti pakendite hulka sorteerima

www.tareva.eu © 2018 Kalda tee 30 korteriühistu » Tareva