Uudised      Pildipank      Dokumendid      
Tareva ühistu kodukord Selleks, et kõigil majaelanikel oleks heakorda ja ühiselu reegleid puudutavatest asjadest sarnane arusaam, on hea üle lugeda Tareva ühistu kodukord. Huvitav on lisaks vaadata ka eelmist, 1995. aasta kodukorra versiooni. aasta skaneeritud versiooni faili leiad menüüst alamlehelt "Dokumendid" => " Tareva kodukord " Tareva ühistu kodukord

Sisukas maja

otse Annelinna südames


Tareva ühistu kodukord

Selleks, et kõigil majaelanikel oleks heakorda ja ühiselu reegleid puudutavatest asjadest sarnane arusaam, on hea üle lugeda Tareva ühistu kodukord. Huvitav on lisaks vaadata ka eelmist, 1995. aasta kodukorra versiooni.

Kodukorra 2004. aasta skaneeritud versiooni faili leiad menüüst alamlehelt "Dokumendid" => "Tareva kodukord".

Tareva ühistu kodukord

Avatud asukoht
Tareva maja  tänava ristumiskohaks olev avatud linnaruum moodustab esindusliku värava selle hinnatud piirkonna kaugematele ja väiksematele tänavatele. 

Maja esist ilmestavad parimas kasvueas kastanite lopsakas rohelus ja looduslähedust lisavad mururibad, mis loovad Kalda teele justkui vaikse eraldatud oaasi. Noorimate majaelanike lasteaia- ja koolitee on ääristatud Kaunase puiestee hurmavate pärnaalleedega.

Avatud vaated otse Emajõe luhale loovad avara tunde ning Kalda tee viib maaliliselt laia lookega kiirelt teistesse linnaosadesse.

Miljööväärtus
Lisaks ümbritsevale lopsakale rohelusele on vaid kiviviske kaugusel ka Ihaste enda männimetsade ja laiade luhtadega. Noori peresid meelitavad viie lasteaia ja kuue kooli lähedus, lugemishuvilisi paelub jalutusteekonna kaugusel asuv Annelinna raamatukogu.

Toidusõpradele leidub hea valik vaid 800 meetri raadiuses asuvas neljas erinevas supermarketis ja suuremaidki vajadusi katab järjest laienev Eedeni keskus.

Laias parklas ja maja taga on alati vabu parkimiskohti ning bussipeatus otse maja juures ühendab kellavärgi täpsusega kõigi Tartu linnaosadega.

Renoveeritud
Tareva maja ehitati oma aja kohta lausa luksusliku eriprojekti järgi 1986 aastal ja viimane viimistlus anti Eesti ajaloos pöördelisel 1988. aastal.

Erinevalt paljudest ümbruskonna ehitistest on majal tugevate ja paksude müüridega telliskivikonstruktsioon, mis on loodud kestma. Soojuspidavus on viidud nüüdisaegsele tasemele tänu Kredeksi abiga teostatud põhjalikule renoveerimisprojektile, mis hõlmas lisaks fassaadile nii vundamendi soojustuste, veevärki, ventilatsiooni- seadmeid kui ka küttesüsteeme. Päikesepaneelide abil toodab maja energiat, mis aitab hoone tehno- süsteemide püsikulusid madalal hoida.

Toimekalt asjalik
Tänu sõbralikule majaperele on ühistul tegusalt toimekas juhatus, kes hoiab suure maja korras. Peale põhjalikku renoveerimist on majas nii küttesüsteem, veevärk, kanalisatsioon, ventilatsioon uue hoone väärilised ja prügivedu, trepikodade ja ümbruskonna heakordki alati hästi toimiv.

Tänu vabatahtlike panusele on ühistul kaasaegselt läbipaistev dokumendihaldus kui ka alati kõigile majaelanikele nähtav aruandlus. Käesoleva siseveebi kaudu on majaelanikel võimalik lisaks üles laadida enda märkmeid, pildimaterjali ja ettepanekuid, mille najal on kõigil ühiselt suurepärane ülevaade majas toimuvast.

Veeb, majutus ja FastLion CMS

Tareva ühistu kodukord

Kodukorra 2004 aasta skaneeritud versiooni faili leiad menüüst alamlehelt "Dokumendid" => " Tareva kodukord " Selleks, et kõigil majaelanikel oleks heakorda ja ühiselu reegleid puudutavatest asjadest sarnane arusaam, on hea üle lugeda Tareva ühistu kodukord. Huvitav on lisaks vaadata ka eelmist, 1995. aasta kodukorra versiooni.

Tareva ühistu kodukord

www.tareva.eu © 2018 Kalda tee 30 korteriühistu » Tareva